Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy - Warszawa/Siedlce

2024-04-22 ID OFERTY: 949807

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Z powodu dynamicznego rozwoju firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:
Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Siedlce lub Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych spółek prawa handlowego zgodnie z ustawą o rachunkowości.

  • Kontrola faktur i umów pod względem formalnym, rachunkowym i podatkowym.

  • Weryfikacja, rozliczanie oraz bieżąca kontrola zapisów na kontach księgi głównej.

  • Analizowanie i weryfikacja zapisów na kontach księgowych (uzgadnianie kont księgi głównej z księgami pomocniczymi)

  • Czynny udział w procesie zamykania miesiąca/roku

  • Współpraca z działem kadr i płac (weryfikowanie księgowań list płac) oraz specjalistami z innych dziedzin

  • Sporządzanie deklaracji VAT, plików JPK

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Biegła, praktyczna znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych.

  • Znajomość oprogramowania CDN XL będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z analiz na potrzeby biznesu.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Chęć rozwoju i nabywania nowej wiedzy.

  • Sumienność i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań.

  • Samodzielność, terminowość, skrupulatność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie nowoczesnych technologii cyfrowych.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwości rozwoju w grupie spółek należącej do europejskiego lidera.