Recepcjonistka/Recepcjonista

2024-03-28 ID OFERTY: 944593

Chcesz rozpocząć karierę zawodową w korporacji? Wszystkiego Cię nauczymy!

Nasz klient to renomowana firma technologiczna z długim stażem na rynku, należy do globalnej organizacji produkującej rozwiązania biurowe oraz IT.

Więcej szczegółów na temat firmy dowiesz się podczas rozmowy telefonicznej.

Obecnie poszukujemy osoby odpowiedzialnej za obsługę recepcji oraz prace administracyjne w Warszawskim biurze.

Twój zakres obowiązków to:

  • Obsługa klientów i pracowników pojawiających się na recepcji.

  • Odpowiedzialność za administrację dokumentów.

  • Obsługa korespondencji.

  • Dbanie o zaopatrzenie w artykuły biurowe.

  • Wsparcie wydarzeń firmowych od strony administracyjnej.

  • Współpraca z lokalnym działem administracji.

Czego oczekujemy?

  • Komunikatywny angielski
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność w godzinach 8-16
  • Chęć rozwoju
  • Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Opiekę zdrowotną Lux-med
  • Kartę Multisport
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Bogatą ścieżkę rozwoju kariery
  • Nowoczesną przestrzeń biurową
  • Fundusz świadczeń socjalnych
  • Wsparcie osoby doświadczonej
  • Wynagrodzenie 4500 zł brutto

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.