RECEPCJONISTKA

2024-05-09 ID OFERTY: 953353

Klinika Medycyny Estetycznej N30 poszukuje dynamicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko Recepcjonisty/-ki na pół etatu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższego poziomu obsługi pacjentów oraz sprawnego funkcjonowania recepcji.

Obowiązki:

- Przyjmowanie i rejestracja pacjentów

- Udzielanie informacji dotyczących usług kliniki

- Obsługa korespondencji telefonicznej i mailowej

- Zarządzanie dokumentacją pacjentów

- Koordynacja terminów wizyt

- Współpraca z personelem medycznym i administracyjnym kliniki

- Dbanie o codzienny wizerunek firmy

- Archiwizacja dokumentów

- Współpraca w zamówieniach

- Aktywne dbanie o rozwój Kliniki

Nasze wymagania

Doświadczenie w obsłudze klienta min. 1 rok

Umiejętność pracy w dynamicznym zespole

Doskonała organizacja pracy własnej

- Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

- Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Umiejetność obsługi oprogramowania Versum

- Wysoka kultura osobista

- Znajomość branży beauty będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B na pół etatu

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

- Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym otoczeniu

- Możliwość uczestnictwa w programie prywatnej opieki zdrowotnej

- Korzystniejsze warunki zakupu oferty

- Spotkania integracyjne

*Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od formy zatrudnienia i wymiaru godzinowego.

Jeśli jesteś osobą energiczną, komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi, dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami dbaj o najwyższą satysfakcję pacjentów!

Klinika Medycyny Estetycznej N30 zapewnia równość szans w zatrudnieniu.