Przedstawiciel Handlowy/Doradca ds. żywienia bydła mlecznego

2024-04-12 ID OFERTY: 947837

Kreuj Zdrowie Zwierząt z Nami! Jesteśmy gotowi powitać w zespole kreatywnego i zaangażowanego Przedstawiciela Handlowego/Doradcę ds. Żywienia Zwierząt Hodowlanych!

Obszar działania: Region Północny Polski

🔍 Opis stanowiska:

  • Zanurz się w fascynujący świat promowania innowacyjnych produktów na podległym terenie.

  • Twórz nowe rozdziały w branży, pozyskując klientów i utrzymując z nimi trwałe relacje biznesowe.

  • Dziel się wiedzą i wsparciem w dziedzinie żywienia zwierząt.

  • Bądź kreatywny/a w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych.

  • Współtwórz i realizuj plany sprzedaży, tworząc jednocześnie inspirujące raporty z działań.

🎓 Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe, w dziedzinie zootechniki, rolnictwa lub pokrewnych.

  • Pasja do poznawania rynku i zasad żywienia zwierząt.

  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych.

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

  • Gotowość do dynamicznej pracy w terenie.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

💼 Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie podstawa + premie.

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.

  • Elastyczny czas pracy, dopasowany do Twojego tempa życia.

W przypadku spełnienia wymagań, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dalszych kroków procesu rekrutacyjnego. Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia w procesie rekrutacji.