Przedstawiciel handlowy zabezpieczeń technicznych, Wrocław

2024-04-03 ID OFERTY: 945568

Firma ochroniarska Delta Security poszukuje doświadczonej osoby handlowca z branży Security, posiadającej znajomość tej specjalizacji.

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. Zabezpieczeń Technicznych

Lokalizacja: Wrocław

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Kompleksowe szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • Atrakcyjny system prowizyjny, który pozwoli Ci na dodatkowe korzyści finansowe, odzwierciedlające Twoje wysiłki i osiągnięcia w pracy

  • Umowę o pracę

  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami

  • Przystąpienie do pakietu Medicover Sport

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość branży Security

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość pakietu Office

  • Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie i zorientowanie na cel

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów zabezpieczeń technicznych

  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zamówień

  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i kosztorysów sprzedawanych usług

  • Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe

  • Współpraca z działem technicznym oraz centrum monitorowania alarmów

  • Praca biurowo-terenowa

  • Budowanie bazy Klientów

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Serdecznie zachęcamy kandydatów spełniających wymagania do aplikowania na to stanowisko. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje oraz pasję do pracy w branży zabezpieczeń technicznych, dołącz do naszego zespołu wiodącej firmy w dziedzinie bezpieczeństwa.