Przedstawiciel Handlowy – branża narzędziowa

2024-04-22 ID OFERTY: 949835

Opis stanowiska

  • Obsługa zamówień klientów;

  • Pozyskiwanie nowych klientów hurtowych oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych na terenie Łodzi i województwa łódzkiego;

  • Współpraca z klientami, pozyskiwanie zamówień i ich realizacja, pozyskiwanie nowych klientów;

  • Rozliczanie płatności klientów;

  • Terminowe i regularne rozliczanie dokumentów;

  • Bieżąca obsługa i utrzymywanie dobrych, partnerskich relacji ze stałymi klientami;

  • Prowadzenie negocjacji oraz prezentacji produktów;

  • Udział w szkoleniach podnoszących wiedzę o asortymencie;

  • Współudział w dokonywaniu zakupów towarów.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie na podobnej pozycji (handlowiec, zaopatrzeniowiec, technolog, obsługa CNC) w branży narzędziowej;

  • Wykształcenie techniczne mile widziane;

  • Znajomość narzędzi skrawających, ręcznych oraz elektronarzędzi;

  • Znajomość programów klasy ERP, pakiet Office;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamizm w działaniu;

  • Doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu;

  • Znajomość technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta;

  • Monitorowanie płatności swoich klientów;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Premia uzależniona od wyników sprzedaży;

  • Dopłaty do wypoczynku;

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi;

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego;

  • Służbowy samochód do użytku prywatnego.