Przedstawiciel handlowy branża FMCG

2024-04-16 ID OFERTY: 948609

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż i promocja produktów spożywczych
• Rozwój lokalnego rynku poprzez nowe kanały dystrybucji produktów
• Stały kontakt z Klientami
• Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
• Realizacja wyznaczonych planów
• Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• Znajomość technik negocjacji i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność budowania relacji z Klientami
• Znajomości branży FMCG i kategorii spożywczych – mile widziane
• Lokalizacja miejsca pracy: Koszalin, Słupsk i okolice

Oferujemy:

• Atrakcyjny system wynagrodzeń wspierający zachowanie dochodów na stałym poziomie oraz premie i bonusy za realizację wyników
• Dostęp do nowych kontaktów sprzedażowych
• Współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi
• Odpowiednie narzędzia wsparcia w procesie realizacji celów sprzedażowych
• Możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku