Przedstawiciel Handlowy

2024-02-02 ID OFERTY: 933207

Praca mobilna woj. małopolskie, śląskie, opolskie

(80% w terenie, 20% w biurze w Krakowie)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Doradztwo i rozwój relacji biznesowych

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • Opracowanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z klientami

  • Diagnozowanie potrzeb rynku i monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta w branży wynajmu mebli, obiektów, powierzchni budowlanych etc.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Nastawienie biznesowe i pro-klienckie

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Wynagrodzenie 5000 - 8000 zł brutto

  • Auto służbowe również do celów prywatnych

  • Pakiet opieki medycznej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dofinansowanie do szkoleń stanowiskowych

  • Kartę multisport

  • Wyjścia integracyjne

  • Ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.