Przedstawiciel Handlowy

2022-11-17 ID OFERTY: 809646

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na produkty (Wysokiej klasy znakowarek laserowych)

  • Utrzymywanie współpracy ze stałymi klientami firmy

  • Negocjowanie warunków handlowych

  • Przygotowanie ofert sprzedaży

  • Realizacja zamówień oraz założonych wyników sprzedażowych

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów automatyki przemysłowej

  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • Znajomość obsługi komputera (MS Excel)

  • Dobra znajomość języka angielskiego ( mowie i piśmie )

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności techniczne

  • Samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowa o pracę / B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + System Premiowy

  • Szkolenia wdrożeniowe - produktowe oraz ze sprzedaży

  • Wsparcie przy formalnościach po procesie sprzedaży oraz w kwestiach technicznych

  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych

  • Narzędzia do pracy : samochód służbowy ( cele prywatne ) , kartę paliwową, telefon oraz laptop

  • Elastyczny czas pracy - Hybryda

  • Benefity: dofinansowanie szkoleń i kursów, dofinansowanie nauki języków, ubezpieczenie grupowe

  • Niekorporacyjną atmosferę