Prosta i lekka praca montażowa/ na II zmiany

2024-04-16 ID OFERTY: 948735

Orienta Polska Sp. z o.o.- jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną (nr 1334), wspierającą pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Rekrutujemy pracowników na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach, a nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące realizowanych projektów.

Dla organizacji średniego szczebla z branży_ przetwórstwo tworzyw sztucznych, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik montażowy/ produkcyjny

Najważniejsze dane:

planowany czas rozpoczęcia pracy od 03.06.2024

dwie zmiany: 6-14 oraz 14-22

poniedziałek- piątek/ sporadycznie soboty

umowa o pracę bezpośrednio zawarta z pracodawcą/ bez pośredników

ilość wolnych miejsc: 3

praca dla Pań i Panów

miejsce pracy: Biskupice Podgórne- dojazd we własnym zakresie

praca w małej grupie, w małej rodzinnej firmie

pracuje się na stojąco, na 2/3 stacjach, które się zmienia, by nie było monotonii

Wymagania:

dogodny dojazd do Biskupic Podgórnych

zdolności manualne- praca ręczna

chęć nawiązania stałej współpracy

mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej, montażowej, kontroli jakości

Obowiązki:

łączenie elementów, czasami przy pomocy podstawowych elektronarzędzi

wstępna kontrola jakości

zachowanie porządku na stanowisku pracy

przestrzeganie zasad BHP

Etapy rekrutacji:

1. wstępna rozmowa telefoniczna z rekruterem

2. przedstawienie aplikacji firmie

3. zaproszenie na I etap do firmy- rozmowa z przyszłym przełożonym

4. II rozmowa i złożenie oferty zatrudnienia

5. badania wstępne + podpisanie umowy

Jeśli szukasz stabilnej pracy, dobrej atmosfery i kierownika, z którym można się dogadać, to prześlij nam swoje CV.

Sektor: Przemysł gumy i tworzyw sztucznych

Zawód/Specjalizacja: Produkcja

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca