Projektant stron internetowych

2024-04-24 ID OFERTY: 950402

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

GRAFIK KOMPUTEROWY

PRACA ZDALNA

Obowiązki:

  • tworzenie materiałów graficznych oraz prostych animacji (np. GIF)

  • kreacja graficzna prostych landing pages oraz bannerów reklamowych do kampanii online

  • tworzenie key visual

  • projektowanie materiałów reklamowych (ulotek, broszur, kalendarzy) – eksport w wersji do druku

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

  • wiedza z zakresu grafiki komputerowej

  • znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, InDesigne, Illustrator lub Corel)
    ·      dołączenie portfolio

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • kreatywność i wiedza z zakresu technik artystycznych oraz marketingu

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę zdalną (pon. - pt. godz. 8:00 - 15:00)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • nowoczesny sprzęt

  • pracę w miłym i zgranym zespole

  • wyjazdy integracyjne

Zainteresowanych prosimy o kontakt:  666 526 928 lub przesłać CV na adres: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Jesteśmy portalem pracy oraz agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 25396