Projektant konstrukcji budowlanych

2024-03-29 ID OFERTY: 944938

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów i wykonywanie obliczeń inżynieryjnych;

  • Przygotowywanie zestawień materiałowych na podstawie rysunków aplikacyjnych;

  • Przeglądanie i zatwierdzanie rysunków aplikacyjnych przygotowanych przez innych dla projektów prostych i średnio złożonych, aby zapewnić zgodność ze standardami korporacyjnymi, a także lokalnymi wymogami regulacyjnymi i wymogami bezpieczeństwa.

  • Doradztwo techniczne na budowach;

  • Bezpośredni kontakt z Klientem w sprawach związanych z opracowaniem oferty;

  • Współpraca z działem handlowym i logistycznym w zakresie przygotowywania ofert.

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie szalunków i podpór lub projektowania budynków.

  • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, niderlandzkiego lub innego w mowie i piśmie;

  • Profesjonalne umiejętności obsługi programu AutoCAD i pakietu Office, umiejętności BIM będą dodatkowym atutem;

  • Dobra znajomość oprogramowania do analizy konstrukcji (Robot lub podobne).

Oferta:

  • Umowa o pracę;

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;

  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w Krakowie;

  • Możliwość odbycia staży zagranicznych;

  • Praca hybrydowa po okresie próbnym;

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, w całości finansowanych przez pracodawcę, m.in.: pakiet medyczny, program Wellbeing; platforma benefitowa, karta sportowa platforma e-learningowa do nauki języków obcych.