Projektant instalacji elektrycznych

2024-04-16 ID OFERTY: 948532

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcji i montażu zaawansowanych technologicznie maszyn, poszukujemy Kandydatów / Kandydatek, którzy chcieliby dołączyć do nowotworzonego zespołu Inżynierii Elektrycznej, który będzie się znajdował w zakładzie produkcyjnym na Bielanach Wrocławskich, na stanowiskoProjektanta instalacji elektrycznych.

Zakres zadań:

  • Przetwarzanie zamówień i uaktualnianie istniejących systemów i maszyn klienta pod kątem instalacji elektrycznych, takich jak systemy podawania, maszyny do blistrowania i maszyny do kartonowania.
  • Tworzenie kompletnej dokumentacji z wykorzystaniem systemów CAD
  • Wyjaśnienie wymagań/specyfikacji technicznych i interfejsów z kierownikiem projektu i klientami
  • Zapewnienie zgodności z obowiązującymi normami i wytycznymi
  • Ścisła współpraca z zespołem Electrical Engineering w centrali firmy w Niemczech

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektrotechnika)
  • Doświadczenie w instalacjach elektrycznych będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość CAD w zakresie elektryki; Zuken E3.series, EPlan P8 lub podobny
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Znajomość aktualnych wytycznych/norm (wytyczne maszynowe, wytyczne niskonapięciowe, DIN EN 60204-1)
  • Znajomość angielskiego w stopniu dobrym
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do siedziby głównej w Niemczech – ok. 2 tygodniowe wyjazdy 1 raz na kwartał

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premię miesięczną frekwencyjną, szeroki pakiet benefitów, możliwość częściowej pracy zdalnej, rozwój zawodowy poprzez współpracę z zespołem w Niemczech i możliwość pracy przy ciekawych projektach.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij nam swoje CV w j. angielskim.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.