Praktykant w Dziale Współpracy z Klientami Kluczowymi

2024-04-04 ID OFERTY: 945735

Dla naszego Klienta, producenta z branny FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Praktykanta w Dziale Współpracy z Klientami Kluczowymi w Warszawie lub zdalnie.

Obowiązki:
  • Efektywna komunikacja z Klientem oraz Partnerami wewnętrznymi (Sprzedaż, Planowanie, Księgowość)
  • Zrozumienie metod pracy klienta oraz podejmowanie działań mających na celu zapewnienie wysokiej jakości serwisu i satysfakcji Klienta, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalizacji procesów wewnętrznych
  • Odpowiedzialność za raportowanie, analizę przyczynowo skutkową oraz podejmowanie akcji naprawczych dotyczących podstawowych KPI Klienta

Od kandydatów oczekujemy:
  • Studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci uczelni wyższych, preferowane kierunki: logistyka, ekonomia lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (staże, praktyki w działach obsługi klienta)
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Otwartości na współpracę z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy
  • Dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobrej obsługi komputera ( Excel, Word)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
  • Współpracę w ramach umowy zlecenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie z branży FMCG
  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem
  • Ciekawą pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym środowisku o najwyższych standardach pracy

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.