Pracownik wykończenia wnętrz

2024-04-11 ID OFERTY: 947323

Firma Target Sylwia Kopystyńska poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik wykończenia wnętrz

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prace związane z malowaniem

  • kompleksowe prace związane z  tapetowaniem

  • kompleksowe prace związane z układaniem podłóg

  • kompleksowe prace związane z białym montażem

  • kompleksowe prace związane z szeroko pojętym wykończeniem wnętrz

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • sumienności, dokładności oraz dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • prawo jazdy

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Dokumenty aplikacyjne proszę przesłać na adres: kontakt@targetwroc.pl

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.