Pracownik Serwisu Sprzątającego

2024-04-22 ID OFERTY: 949808

Opis oferty pracy

Muzeum Narodowe w Warszawie

Zaprasza do rekrutacji na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA
1. Utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym Muzeum i Kamienicy Krystalla:
na dziedzińcach, chodnikach - zamiatanie, opróżnianie koszy,
2. Pomoc przy pracach ogrodniczych na terenie Gmachu Głównego.
3. Inne prace porządkowe wg potrzeb.

WYMAGANIA
1. Chęć do pracy oraz zaangażowanie
2. Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
3. Mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY
1. Zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę – pełen etat,
2. Terminowe wynagrodzenia,
3. Dobrą atmosferę pracy,
4. Przeszkolenie i wsparcie koordynatora,
5. Dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczeń grupowych,
6. Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza propozycja, prosimy o kontakt pod numer telefonu: 669 777 277
lub przesłanie swojego zgłoszenia na adres: rekrutacja@mnw.art.pl
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru: „Oferta pracy – 2024/04/serwis/MNW”

Swoje zgłoszenie mogą Państwo przekazać również osobiście w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00 pod adresem:
Al. Jerozolimskie 3
00-495 Warszawa.

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”