Pracownik produkcji - Lutowacz-UMOWA O PRACĘ- 1 zmiana

2024-04-04 ID OFERTY: 945923

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik produkcji- lutowacz  do zakładu produkcyjnego (produkcja grzałek i generatorów pary)

Oferujemy stałą pracę u stabilnego pracodawcy!

Lokalizacja zakładu: Wrocław, Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie

Oferujemy

  • Umowa o pracę  bezpośrednio z pracodawcą, ale przez pierwsze 2 tygodnie na okres próbny -umowa zlecenie.

  • Wynagrodzenie 4800 zł/brutto na początek (około 2-3 miesiące, później 5100 zł/brutto  i wzwyż w zależności od stopnia samodzielności) + premia uznaniowa związana z frekwencją i zaangażowaniem pracownika 300-500 zł.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 - 14:3040h tygodniowo/168h miesięcznie

Zadania

  • Przygotowywanie elementów do lutowania (twardego).

  • Obsługiwanie urządzeń przeznaczonych do lutowania.

  • Wykonywanie czynności lutowniczych.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

  • Obsługa maszyn: automat lutowniczy, lutowanie twarde ręczne, piaskarki, giętarki, małe prasy, maszyny specjalistyczne do produkcji grzałek.

  • Obsługa narzędzi: miarka, suwmiarka, śrubokręt, klucze.

Oczekujemy

  • Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego.

  • Znajomość lutowania twardego palnikiem gazowo tlenowym.

Zapraszamy również osoby zza granicy, warunek – komunikatywny polski oraz dobra umiejętność czytania i pisania po polsku.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Produkcja" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915