Pracownik Produkcji

2024-04-19 ID OFERTY: 949473

Zatrudnimy osoby zmotywowane do podjęcia pracy. Nie wymagamy doświadczenia, wiemy, że jesteśmy w stanie wdrożyć w obowiązki każdego kto chce się wszystkiego nauczyć 😊

Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia to zaaplikuj już dziś na stanowisko:

Operator Produkcji

Lokalizacja: Ochmanów

System pracy: trzyzmianowy 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i montaż elementów składowych okna

  • Wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią

  • Optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • Wynagrodzenie zasadnicze 4700 zł brutto + premia frekwencyjna do 400 zł + premia wydajnościowo/ilościowa do 350 zł brutto

  • Dofinansowanie do dojazdów z Nowej Huty w kwocie 120 zł na 3 zmiany

  • Jasna ścieżka rozwoju wraz z nabytymi umiejętnościami co wiążę się z wyższym wynagrodzeniem

  • 3 miesięczny okres wdrożenia

Wymagamy:

  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

  • Dobrej sprawności fizycznej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV.