PRACOWNIK OCHRONY - praca na weekendy

2024-03-29 ID OFERTY: 944950

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Oławie i w Brzegu pilnie poszukujemy PRACOWNIKA OCHRONY na obiekt handlowy.

Do podstawowych zadań osoby na to stanowisko będzie należało:

• ochrona obiektu handlowego - praca na weekendy (co drugi weekend) z możliwością dopracowania w tygodniu (dzie lub dwa)

• sumienna realizacja obowiązków służbowych

• przestrzeganie procedur obowiązujących na obiekcie

Wyżej wymieniona oferta dotyczy pracy w weekendy, ale równie jest możliwość pracy w tygodniu po wcześniejszych ustaleniach.

Wymagania stanowiska

• zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach

• niekaralność

• dyspozycyjność

• mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie - nie jest to warunek konieczny!

• podstawowa znajomość obsługi komputera

• mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie OD ZARAZ w oparciu o umowę cywilnoprawną oraz terminowe wypłaty wynagrodzenia

• wsparcie przełożonego wraz z pełnym szkoleniem stanowiskowym

• atrakcyjną stawkę godzinową

• możliwość ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

• obiekt z nowoczesnym systemem monitoringu

• wsparcie grupy interwencyjnej

• środki ochrony osobistej

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt mailowy: magdalena.zynda@ap-expert.pl lub telefoniczny: 604552225. Zachęcamy do aplikowania!!!