Pracownik na magazynie - dwie zmiany

2024-04-19 ID OFERTY: 949536

Opis stanowiska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta,  poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Pracownik magazynu

Zakres obowiązków:

  • przyjęcie towaru

  • wykładanie towaru

  • odpowiednie wykorzystanie przestrzeni magazynowej

  • rozmieszczanie towaru na magazynie

Wymagania stanowiska

  • uczciwość

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • praca w miłym zespole

  • posiłek, kawa, herbata

  • praca zmianowa 6:00-14:00 i 14:00-22:00

  • co druga sobota pracująca w godzinach 3:00- 11:00