Pracownik marketingu i logistyki

2024-04-16 ID OFERTY: 948527

Zakres obowiązków to m.in:

-podejmowanie działań niezbędnych do pozyskiwania nowych odbiorców,
-realizacja zakupów i zamówień na potzreby firmy,
- utrzymywanie kontaktów z odbiorcmi wyrobów,
- współpraca przy prowadzeniu działalności reklamowej i promocyjnej firmy,

Nasze wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
-praca na podobnych stanowiskach,
-znajomość branży mechanicznej,
- wykształcenie techniczne,
- znajomośc języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:
-praca w ustabilizowanej firmie,
-umowa o pracę - docelowo na czas nieokreślony,
-praca na pełny etat od poniedziałku do piątku,
-możliwośc rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach,
-pozapłacowe dodatki do pensji (fundusz socjalny, karta multi sport)