pracownik introligatorni

2024-04-03 ID OFERTY: 945618

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn introligatorskich – cięcie, klejenie, bigowanie, szycie, foliowanie

  • obsługa plotera tnącego

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • komunikatywność i gotowość do uczenia się

  • dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonej pracy

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera (poczta mailowa, kalendarz google)

  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pracy z urządzeniami introligatorskimi będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Toruniu w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę na jedną zmianę, na pełny etat, w formie umowy o pracę

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość zdobycia wiedzy zarówno z zakresu obróbki introligatorskiej jak i druku