Pracownik inż-tech

2024-04-25 ID OFERTY: 950752

RektorUniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiuogłasza konkurs otwarty na stanowisko pracownika inżynieryjno-technicznegow Ośrodku Zaawansowanych Technologii Produkcji Ogrodniczej

Główne zadania i obowiązki
 • nadzór nad poszczeniami w CIT Swojczyce, kontrola pobierania kluczy;
 • organizacja korzystania z aparatury i urządzeń dostępnych w CIT i dbałość o ich stan;
 • przygotowanie sprzętu i materiałów do zajęć dydaktycznych;
 • wykonywanie podstawowych zabiegów agrotechnicznych w doświadczeniach oraz obserwacji polowych i laboratoryjnych rozwoju roślin, pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu doświadczeń polowych;
 • pobieranie prób roślinnych i glebowych z doświadczeń mikropoletkowych i polowych oraz wykonywanie biometrii roślin;
 • znajomość przepisów, zarządzeń i instrukcji dotyczących wykonywanych obowiązków.

Wymagania
 • wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki rolnicze lub biologiczne;
 • umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE;
 • zaangażowanie;
 • obowiązkowość;
 • dyspozycyjność;
 • wysoka kultura osobista;
 • umiejętność współpracy w zespole;
 • dobra organizacja pracy;
 • mile widziane umiejętności obsługi i naprawy maszyn oraz urządzeń rolniczych;
 • prawo jazdy kat. B (mile widziane również C+E).

Oferujemy
 • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
 • stabilne warunki zatrudnienia;
 • szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
 • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności sportowej, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
 • dodatkowe wynagrodzenie roczne.