Pracownik fizyczny do produkcji opakowań papierowych

2024-01-05 ID OFERTY: 927619

Praca w fabryce produkującej torby oraz opakowania papierowe.

Twój zakres obowiązków:

  • Praca ze skanerem

  • Kontrola jakości produktów

  • Drukowanie i naklejanie etykiet na pudełka

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość komputera

  • Zdolności manualne

  • Doświadczenie w pracy na produkcji/ fabryce

  • Wymagane rozumienie języka polskiego

  • Dla osób zza granicy:

  • Zatrudnienie na wizie lub paszport biometryczny 90 dni

Oferujemy:

  • Typ umowy: Zlecenie

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie od 4000 - do 6200 PLN netto miesięcznie

  • Pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

  • Mieszkanie

  • Legalne zatrudnienie

  • Odzież robocza i obuwie

  • Szkolenie BHP i badania lekarskie

  • Możliwość wyrobienia karty pobytu na 3 lata

Zapraszamy do kontaktu

  • pod numerem: +48 500 050 595

  • przez WhatsApp: +48 500 050 595

  • oraz przez e-mail: cv@jobs.pl

NIE WYMAGAMY CV