Pracownik działu sprzedaży

2024-03-08 ID OFERTY: 940081

Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. została założona w 1989 roku w Bielsku-Białej. Pracowały w niej wtedy 3 osoby, a park maszynowy stanowiły proste maszyny w formacie 35 × 50 cm.W 1998 roku Dimograf przeniósł siedzibę do przestronnych budynków na ul. Legionów. Pozwoliło to na instalację maszyn w formacie B1 (70 × 100 cm) i zorganizowanie wydajnej introligatorni. Od tego czasu Drukarnia Dimograf inwestuje w najnowocześniejsze maszyny, pozwalające na wysoką automatyzację procesu produkcyjnego.Drukarnia zatrudnia ok. 250 osób, które pracują w pomieszczeniach o łącznej powierzchni 11000 m2, i należy do największych w regionie drukarni wyspecjalizowanych w produkcji książek i kalendarzy, a także wydawnictw reklamowych. Jeżeli poszukujesz ciekawej pracy, jesteś kreatywną osobą, gotową na rozwój i nowe wyzwania, lubisz i potrafisz pracować w zespole zapraszamy do współpracy z nami!

Zakres obowiązków:
 • utrzymywanie oraz rozwijanie współpracy z klientami, tworzenie ofert oraz przygotowanie i prowadzenie zamówień,
 • udział w targach oraz delegacjach,
 • wystawianie dokumentów dostawy,
 • realizowanie planów sprzedażowych,
 • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:
 • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie,
 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 • umiejętność pracy w zespole,
 • otwartość na przyswajanie wiedzy

Oferujemy:
 • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 • miłą atmosferę,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • szkolenie stanowiskowe,
 • niezbędne narzędzia do pracy,
 • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
 • dodatek stażowy,
 • premie świąteczne,
 • dofinansowanie kart Multisport.