Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Pracownik budowlany i Brygadzista

2024-07-10 ID OFERTY: 968446

Poszukujemy Pracowników Budowlanych i Brygadzistę do naszego zespołu. Idealni kandydaci będą odpowiedzialni za wykonywanie prac budowlanych związanych z obróbką betonu oraz szalowaniem.

Praca w delegacji - weekendy wolne

Obowiązki Pracowników Budowlanych:

  • Wykonywanie prac budowlanych związanych z obróbką betonu i szalowaniem.

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości.

  • Współpraca z brygadzistą i innymi członkami zespołu.

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Obowiązki Brygadzisty:

  • Zarządzanie i koordynowanie prac zespołu budowlanego.

  • Nadzorowanie postępu prac budowlanych zgodnie z harmonogramem.

  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i jakości.

  • Raportowanie postępu prac do kierownictwa.

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia efektywnej realizacji projektów.

  • Obsługa komputera w zakresie podstawowych programów biurowych i specjalistycznych programów budowlanych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracach budowlanych (prace wykończeniowe, układanie kostki brukowej itd.

  • Mile widziana znajomość technik obróbki betonu i szalowania.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dbałość o szczegóły i jakość wykonywanych prac.

  • Znajomość przepisów BHP.

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.

  • Przyjazne środowisko pracy.