Pracownik BOK

2024-04-10 ID OFERTY: 947026

Dla naszego Klienta firmy Pneumat System  poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pneumat System o sobie: Pneumat System od ponad czterdziestu lat rozwija się. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania technologiczne, tworzymy nowe stanowiska pracy i wspieramy środowiska akademickie. Niezmienny pozostaje wyjątkowy klimat i kultura organizacyjna, która jest zdeterminowana rodzinnym charakterem organizacji. Staramy się wsłuchiwać w to, co komunikuje nam otoczenie - reagujemy szybko, trzymamy tempo.

Jeśli jesteś osobą zorientowaną na klienta, lubisz wyzwania i masz doświadczenie w obsłudze klienta, to to stanowisko jest dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijaj się zawodowo.

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przeprowadzanie działań ofertowych poprzez telefon do aktualnych Klientów

  • Ankietowanie Klientów w celu oceny zrozumienia oferty i satysfakcji z dotychczasowej obsługi i zakupów

  • Identyfikacja ewentualnych przyczyn braku nowych zamówień w ostatnich miesiącach

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Lubisz kontakt z ludźmi

  • Jesteś komunikatywny, masz miły głos

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem lub na podobnym stanowisku

  • Angażujesz się w realizację postawionych celów i zadań

  • Czujesz w sobie optymizm i radość życia

  • Masz umiejętności organizacji pracy własnej.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Narzędzia potrzebne do pracy (sprzęt, oprogramowanie)

  • Miłą, koleżeńską atmosferę

  • Pracę w zgranym zespole

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Wynagrodzenie 4242 brutto.

Aplikować należy pooprzez link: https://inspatium.elevato.net/pl/pracownik-bok,j,93

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.