Pracownicy restauracji – różne stanowiska – Kelner/Pomoc kuchenna/Sprzątanie (k/m)

2024-04-02 ID OFERTY: 945385

Agencja Pracy Flex People Sp. z o.o. ( KRAZ 16564) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: w pobliżu Opola

Restauracja z salą bankietową, specjalizująca się w cateringu i obsłudze imprez okolicznościowych, poszukuje osób na stanowiska: pomoc kuchenna, kelnerka/kelner oraz osoba sprzątająca. Jeśli lubisz pracę w dynamicznym środowisku, masz pozytywne nastawienie i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
• W zależności od stanowiska: pomoc w przygotowaniu i podawaniu posiłków,
• Obsługa klientów restauracji i uczestników imprez,
• Utrzymanie czystości w przestrzeniach restauracji i sali bankietowej.

Oferujemy:
• Pracę w przyjaznym zespole
• Elastyczny grafik pracy od czwartku do niedzieli
• Gwarancję minimum 8 godzin pracy dziennie, z możliwością pracy w większym wymiarze godzin w weekendy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania.
• Komfortowe zakwaterowanie (jeżeli konieczne – np. dla osób z Ukrainy)

Wymagania:
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Pozytywne nastawienie do pracy i gości restauracji,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym, głównie od czwartku do niedzieli,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres email:

info@flexpeople.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać "Praca - [wybrane stanowisko]".

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!