Poszukujemy Podwykonawców - Skaryszew/Szydłowiec

2024-04-17 ID OFERTY: 948786

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie: POSZUKUJEMY PODWYKONAWCÓW

Miejsce wykonywania usług: Skaryszew/Szydłowiec

ZAKRES WYKONYWANYCH USŁUG:

  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych

  • konserwacja oraz naprawa studni telekomunikacyjnych (kablowych)

  • budowa sieci światłowodowej

Wymagania stanowiska

  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • stałe zlecenia w rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne i terminowe rozliczenie usług