Pomocnik Drukarza

2024-04-11 ID OFERTY: 947414

Folplast to duży producent i dostawca folii dla branży budowalnej, rolniczej, higienicznej i spożywczej. Wytwarzamy rocznie kilkadziesiąt tysięcy ton opakowań pochodzących z materiałów wtórnych. Posiadamy nowoczesną drukarnię fleksograficzną oraz własną mieszalnię farb. Zatrudniamy blisko 250 pracowników. Cały czas intensywnie się rozwijamy i stale powiększamy nasz Zespół.

W związku z rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • pomoc w obsłudze maszyn do nadruków na folii,

  • wsparcie dla operatora/drukarza przy uzupełnieniu komponentów potrzebnych realizacji zlecenia,

  • utrzymanie odpowiedniego poziomu jakościowego produktu,

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne),

  • chęć do pracy i nauki w zawodzie drukarza,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i sumienność,

  • gotowość do pracy zmianowej i w porze nocnej

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie, ze stale rozwijającym się parkiem maszynowym;

  • Wynagrodzenie wzbogacone o premię za obecność i premie uznaniowe;

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Bezpieczne środowisko pracy;

  • Pracę przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn drukarskich - Soma, COMEXI Windmöller & Hölscher- Miraflex, BOBST w firmie z własną mieszalną farb.

  • Bogaty pakiet socjalny, w tym dofinansowanie do wakacji, dodatek świąteczny, spotkania integracyjne Pracowników i ich Rodzin, dofinansowanie stołówki pracowniczej, Multisport, Ubezpieczenie na życie.

  • Dogodny dojazd drogą ekspresową S5 Z kierunku Poznania oraz Leszna oraz firmowy parking pod firmą.