Operator zgrzewarek

2023-07-31 ID OFERTY: 875024

Oferujemy:

Stabilne wynagrodzenie 4100 zł brutto + atrakcyjny system premiowy do 800 zł brutto + dodatek za nocki

Dofinansowanie posiłków pracowniczych na terenie zakładu

System 3 zmianowy

Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium

Twoje zadania:

  • Budowanie korpusów szaf stalowych

  • łączenie elementów stalowych techniką zgrzewania punktowego

  • przygotowanie elementów do zgrzewania(oczyszczanie, szlifowanie)

  • Prace zgodnie z normami jakościowymi oraz standardami firmy

Wymagania:

  • Miłe widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub przy obróbce metalu

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, metrówka)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Staranność i chęć uczenia się

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w zespole, niezawodność i elastyczność

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)

Zainteresowanych osób zapraszamy do kontaktu :

Legnica ul. Wrocławska 43/2.