Operator wypalarki plazmowej* Umowa o pracę* Bezpośrednie zatrudnienie

2024-04-12 ID OFERTY: 948023

Rozwijająca się Grupa Kapitałowa B8 Group zaprasza do swojego zespołu nowego Operatora Wypalarki Plazmowej!

Dołączając do naszej firmy, będziesz miał okazję pracować w dynamicznym środowisku produkcyjnym, specjalizującym się w projektowaniu, produkcji oraz montażu maszyn i konstrukcji stalowych.

Doświadczony zespół oraz możliwość rozwoju czekają na Ciebie!

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Operator Wypalarki Plazmowej

Lokalizacja: Wrocław

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat.

  • Wynagrodzenie w przedziale od 6000 do 7000 zł brutto miesięcznie.

  • Pracę w systemie jednozmianowym od 6:00 do 14:00 (z perspektywą ewentualnego przejścia na dwie zmiany).

  • Możliwość pracy w profesjonalnym zespole, gdzie doświadczenie oraz wsparcie kolegów będą gwarancją sukcesu.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, która ciągle się rozwija i inwestuje w rozwój swoich pracowników

Zadania

  • Obsługa wypalarki plazmowej, dbając o jej prawidłowe działanie i przygotowanie do pracy.

  • Wiercenie na wiertarce kolumnowej i magnesowej.

  • Oczyszczanie krawędzi detali po procesie wypalania plazmowego.

  • Ustawienie parametrów zgodnie z wymaganiami produkcji oraz standardami jakości.

  • Realizację procesów produkcyjnych zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.

  • Przeprowadzanie stanowiskowej kontroli jakości wykonanych detali, zapewniając wysoką jakość produktów końcowych.

Oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na wypalarce plazmowej, zapewniającego sprawne i efektywne wykonywanie zadań.

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego, co umożliwia precyzyjne i zgodne z wymaganiami wykonanie pracy.

  • Znajomości obsługi przyrządów pomiarowych, co jest kluczowe dla zapewnienia dokładności i jakości wykonywanych detali.

  • Umiejętności pracy zespołowej.

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Plazma" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915