Operator wypalarki plazmowej / 1 zmiana, Bezpośrednie zatrudnienie

2024-03-29 ID OFERTY: 944926

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego, zajmującego się projektowaniem, produkcją i montażem maszyn oraz konstrukcji stalowych, poszukujemy Operatora wypalarki plazmowej.

Lokalizacja: Wrocław, FAT.

Oferujemy

  • umowę o pracę BEZPOŚREDNIO z pracodawcą

  • wynagrodzenie 6000 - 7000 zł brutto miesięcznie, dostosowane do doświadczenia i umiejętności;

  • pracę w systemie jednozmianowym 6:00-14:00, w zależności od nakładu produkcji może być chwilowo uruchomiona druga zmiana;

  • pracę w profesjonalnym zespole;

  • pracę w stabilnej firmie, dążącej do ciągłego rozwoju.

Obowiązki

  • obsługa plazmy, w tym przygotowanie do pracy, ustawianie parametrów, dbałość o poprawne funkcjonowanie;

  • trasowanie detali do wiercenia;

  • wiercenie na wiertarce kolumnowej i magnesowej;

  • oczyszczanie krawędzi detali po procesie wypalania plazmowego;

  • realizowanie procesów zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową;

  • stanowiskowa kontrola jakości wykonanych detali.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na wypalarce plazmowej;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;

  • umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnicy.

Jesteś zainteresowany? Koniecznie złóż aplikację, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Lub zadzwoń pod numer 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915