Operator Techniczny

2024-04-17 ID OFERTY: 948912

Wörwag Pharma Operations to zakład produkcyjny zlokalizowany na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizujący zarówno
wytwarzanie własnych technologii, jak również produktów leczniczych i suplementów diety na zlecenie kontraktowe.
Fabryka o powierzchni 9500 metrów kwadratowych jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy, co pozwoli w niedalekiej
przyszłości stworzyć tutaj centrum doskonałości w zakresie produkcji i rozwoju technologii suchych form leków dla grupy Wörwag Pharma.
Cenimy sobie szacunek, życzliwość, bliskość i odpowiedzialność. Te wartości są podstawą naszego wspólnego rozwoju. Lubimy naszą pracę
i jesteśmy dumni z naszych produktów i z naszej firmy

Zadania i odpowiedzialności:
• Ustawianie parametrów i obsługa maszyn stosowanych
w produkcji farmaceutycznej zgodnie z instrukcjami
i procedurami.
• Regulowanie parametrów pracy maszyn.
• Naprawianie drobnych usterek i dokonywanie
przezbrojeń.
• Wykonywanie codziennego czyszczenia i regularnej
konserwacji zapobiegawczej.
• Prowadzenie dzienników i rejestrów pracy maszyn
i urządzeń.
• Kontrolowanie przebiegu procesów technologicznych pod
względem jakościowym i ilościowym.
• Dbanie o porządek i higienę w powierzonym obszarze.
• Realizowanie planów higieny pomieszczeń i urządzeń

Oczekiwania:
• Znajomość procesów wytwarzania stałych doustnych form
dozowania.
• Znajomość zasad działania urządzeń przemysłowych.
• Otwartość i pełne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych
obowiązków.
• Duża samodyscyplina i samodzielność.
• Umiejętność pracy pod presją czasu.
• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu
komunikatywnym.
• Chęć systematycznego podnoszenia kwalifikacji oraz dzielenia się
zdobytą wiedzą i umiejętnościami.
• Chęć ciągłego podnoszenia efektywności pracy.

Nasza oferta:
• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na
podstawie umowy o pracę,
• praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę
uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej
firmy farmaceutycznej,
• możliwość uczestnictwa w interesujących projektach,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• prywatna opieka medyczna,
• ubezpieczenie na życie
• dofinansowanie do wypoczynku
• dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia,
• spotkania integracyjne,
• przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół
współpracowników

Informujemy, że Administratorem danych jest Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o. (dawniej Sensilab Polska Sp. z o.o.-S.K.A.) z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim,
95-050, ul. Gen. Mariana Langiewicza 58. Dane przetwarzane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji i mogą być przekazywane w tym celu podmiotom współpracującym
z Administratorem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie
dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich
poprawiania i usuwania poprzez wysłanie odpowiedniego oświadczenia woli na adres e-mail: rekrutacja@top.woerwagpharma.pl.