Operator maszyn z orzeczeniem o niepełnosprawności

2024-04-18 ID OFERTY: 949227

Opis stanowiska

Obsługa maszyn produkujących uszczelni i przewody do klimatyzacji samochodowych. Odpowiadać będziesz za kontrolę jakości gotowych uszczelek oraz wykonujących drobne prace manualne przy ich przycinaniu.

Wymagania stanowiska

Szukamy osób rzetelnych, odpowiedzialnych, które szukają stałej pracy na lata. Cenimy Kandydów z doświadczeniem, zwłaszcza tym produkcyjnym, dajemy też szansę rozpoczęcia pierwszej pracy. W zespole chętnie powitamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, które odnajdują się w pracy fizycznej, w otoczeniu maszyn produkcyjnych.  Proponujemy pracę w systemie dwuzmianowym, w godzinach 6-14 i 14-22 (z możliwością pracy po 7 godzin) i z wolnymi weekendami.

Oferujemy

Możliwość stałej pracy w jednej z największych międzynarodowych firm z branży samochodowej. Duża firma gwarantuje możliwość rozwoju i awansu na inne stanowiska, tak, aby najlepiej wykorzystać Twój potencjał. Praca od poniedziałku do piątku daje możliwość beztroskiego odpoczynku w weekendy. Dbanie o Pracownika, oznacza u Nas nie tylko terminowe i stałe wynagrodzenie, ale i bogaty pakiet socjalny, obejmujący: premię efektywnościową i dojazdową, posiłki regeneracyjne, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, prywatna opieka medyczna, karta multisport)