Operator maszyn z doświadczeniem *OD ZARAZ*

2024-03-21 ID OFERTY: 943132

Szukasz stałej pracy od zaraz? Masz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych? Koniecznie prześlij swoje zgłoszenie.

Stabilna organizacja, dysponująca nowoczesnym parkiem maszynowym poszukuje Operatorów maszyn.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe - zapraszamy do aplikowania

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku (6-14,14-22), dla chętnych możliwa praca w godzinach dodatkowych

  • zatrudnienie w stabilnej organizacji

  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne

  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności - szkolenia

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (np. kartoniarki, nalewarki, foliarki, falcerki), kalibracja, ustawianie parametrów

  • praca na panelach PLC

  • przezbrajanie i regulacja maszyn

  • kontrola jakości, pakowanie produktu

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych, przemysłowych

  • chęci do nauki i  podjęcia pracy długo terminowej

Lokalizacja: Warszawa: Białołęka, ul. Marywilska

Jesteś zainteresowany/a zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny lub kontaktu telefonicznego - 570 318 000, chętnie przekażemy szczegóły oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915