OPERATOR MASZYN / PRACOWNIK PRODUKCJI

2024-05-07 ID OFERTY: 952682

MONDI – OPERATOR MASZYN / PRACOWNIK PRODUKCJI

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..
Dla naszego klienta, który jest znaczącym europejskim producentem opakowań kartonowych w Kliniskach Wielkich.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn/Pracownik Produkcji

OPERATOR MASZYN

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia,

  • podstawa wynagrodzenia 4500 zł brutto,

  • premia uznaniowa do 15%,

  • dodatek za dojazdy,

  • dofinansowanie obiadów (160 zł na miesiąc),

  • możliwość pracy w nadgodzinach (+50%)  i Soboty (+100%),

  • nagrody i dodatki.

Wymagania:

  • gotowość do pracy na 3 zmiany (6:00 - 14:00 ; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00),

  • pracowitość i odpowiedzialność.

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa maszyn do wyrobu opakowań kartonowych,

  • podawanie i odbieranie tektury z maszyny produkcyjnej oraz układanie jej na paletach,

  • inne prace pomocnicze przy produkcji opakowań kartonowych,

  • kontrola jakości produktu.