Operator Maszyn - CANPACK FPN

2024-04-15 ID OFERTY: 948431

Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań na świecie. Swoją silną pozycję nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

CANPACK S.A. Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku, zatrudni osoby na stanowisko:

Operator maszyn

miejsce pracy: Brzesko

Główne obowiązki:

  • Produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi,

  • Sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi,

  • Modernizowanie istniejących urządzeń na linii,

  • Dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn,

  • Stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej.

Wymagania kluczowe:

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmiany),

  • Samodzielność i operatywność w działaniu,

  • Mile widziane praktyki oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych,

  • Motywacja do doskonalenia umiejętności,

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,

W zamian oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premia kwartalna + dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym,

  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia,

  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. dofinansowanie do posiłków, opieka LuxMed w przyzakładowej placówce medycznej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wczasów),

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek napojowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.