Operator Maszyn Produkcyjnych, Polernik

2024-04-16 ID OFERTY: 948671

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operatora Maszyn. Praca w firmie zajmującej się produkcją komponentów motoryzacyjnych. Miejsce pracy Rybnik.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie w wysokości 28,30 zł za godzinę

  • praca w systemie 3 zmianowym, po 8 godzin, z możliwością nadgodzin oraz pracy w weekendy

  • możliwość zakwaterowania

Wymagania:

  • chęć do pracy, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • praca na zautomatyzowanej linii produkcyjnej

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • kontrola jakości gotowych wyrobów

Zachęcamy do przesyłania aplikacji.

Big Jobs Sp. z o.o.

nr KRAZ: 27986