Operator maszyn

2024-03-28 ID OFERTY: 944488

Zadania:

  • Sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego i operacji załadunku produktów i rozładunku surowców
  • Pobieranie próbek oraz wypełnianie raportu zmianowego
  • Usuwanie drobnych defektów technicznych urządzeń i instalacji
  • Rozwiązywanie problemów operacyjnych
  • Praca z elementami pracy fizycznej

Wymagania:

  • Doświadczenie na produkcji - warunek konieczny
  • Gotowość do pracy zmianowej (6:30-18:30/ 18:30-6:30)
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Praca na pełny etat
  • Umowa o pracę tymczasową lub umowa-zlecenie (do wyboru przez kandydata)
  • Praca zmianowa (w tym zmiany nocne)
  • Praca w pełni stacjonarna
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie (realna możliwość przejęcia bezpośrednio przez firmę)
  • Bogaty pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy MyBenefit i programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.