Operator maszyn, Żerniki Wrocławskie

2024-04-16 ID OFERTY: 948678

Jesteś doświadczony, posiadasz dużą motywację i chciałbyś zdobyć stabilną pracę? Tutaj masz tę szansę! Wyślij do nas CV – porozmawiajmy o potencjalnej współpracy.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej / Operator maszyn

Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w grafiku pon-pt 2 zmiany (6-14 / 14-22)

  • wynagrodzenie miesięczne 5646,48 brutto.

Obowiązki

  • obsługa linii produkcyjnej;

  • obsługa maszyn aerozolowych i urządzeń wchodzących w skład linii;

  • pakowanie i konfekcjonowanie wyrobów.

Wymagania

  • doświadczenie w pracach produkcyjnych min 1 rok;

  • podstawowa znajomość budowy, obsługi i działania maszyn produkcyjnych;

  • mobilność / możliwość dojazdu we własnym zakresie (25 min pociągiem od Dworca Głównego).

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz. Masz pytania? Zadzwoń pod nr 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915