Operator CNC

2024-04-29 ID OFERTY: 951359

Opis stanowiska

Obsługa numerycznych maszyn CNC
Przygotowanie I montaż narzędzi
Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz karta technologiczną

Wymagania stanowiska

Znajomość rysunku technicznego
Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
Znajomość podstaw metrologii (suwmiarka, mikrometr,średnicówka)
Umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Znajomość systemów Sinumerik, Heidenhain

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie 29 - 35 zł/h brutto,
umowę o pracę na pełen etat,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.