Operator

2024-04-11 ID OFERTY: 947404

OPERATOR

Zadania:

- Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacja konstrukcyjną i technologiczną;

- Zgodna z instrukcją, obsługa maszyn i narzędzi;

- Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

- Dobra znajomość rysunku technicznego;

- Podstawowa znajomość obsługi komputera;

- Umiejętność pracy w grupie, sumienność, gotowość do nauki;

- Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnicy/wózków widłowych

- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferta:

- wynagrodzenie 4350zł brutto

- dwukrotny dodatek za pracę w nocy 40% liczony od 4242zł brutto

- 200% dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień w niedzielę

-  dodatek za prace według grafiku w niedzielę 80%

- nagroda roczna

- stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę

- premia miesięczna do 500zł brutto

- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Miejsce pracy: Łódź