Office Specialist

2023-12-15 ID OFERTY: 922701

Dla międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Office Specialist/Junior Office Coordinator. Jest to świetna możliwość rozwoju w kierunku Office Managera! Jeżeli zależy Ci na codziennym wykorzystywaniu języka angielskiego (anglojęzyczny przełożony CEO), ceni sobie pracę w niekorporacyjnym środowisku i kameralnym teamie - aplikuj!

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie biura i recepcji

  • wsparcie anglojęzycznego przełożonego CFO

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (księgowość, finanse)

  • współpraca z administratorem budynku

  • dbanie o estetyczny wygląd biura

  • zamawianie materiałów biurowych

  • kontakt z dostawcami, negocjacja warunków, umów

  • dbanie o dobrą atmosferę w biurze

  • wsparcie dla pracowników

  • organizowanie spotkań integracyjnych pracowników

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - anglojęzyczny przełożony

  • chęć rozwoju, proaktywność, wykazywanie się inicjatywą

  • doskonałe zdolności organizacyjne, komunikacyjne

Oferowane:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bogaty pakiet benefitów

  • współpraca z Zarządem

  • praca stacjonarna

  • rozwój zawodowy wraz ze wzrostem firmy

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.