Monter urządzeń ciepłowniczych (bez doświadczenia)

2024-04-17 ID OFERTY: 948820

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • aktywny udział w pracach eksploatacyjnych i remontowych na węzłach cieplnych

  • wsparcie doświadczonych monterów podczas usuwania awarii

  • pomoc w kontroli i regulacji urządzeń pomiarowo regulacyjnych

  • wymiana legalizacyjna układów pomiarowych pod nadzorem doświadczonych pracowników

Nasze wymagania:

  • Pasja do nauki oraz chęć zdobywania wiedzy w obszarze techniki

  • Wykształcenie techniczne lub studenci (kierunek: energetyka, hydraulika, mechanika, automatyka)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność obsługi dokumentacji technicznej oraz komputera

Mile widziane uprawnienia SEP Gr. I i II. Jeśli takich uprawnień nie posiadasz – wyrobimy je na nasz koszt!

Oferujemy:

  • Unikalną szansę na zdobycie ogromnej dawki wiedzy i doświadczenia

  • Formę zatrudnienia, zastosowaną do Twoich potrzeb (umowa o pracę lub umowa zlecenie)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)

  • Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia

  • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy