Monter - Światowy Koncern, na start 6100 + bonus powitalny!

2023-09-20 ID OFERTY: 892236

Międzynarodowy koncern, światowy, lider produkcji zaawansowanych urządzeń do transportu wewnętrznego, poszukuje Panie i Panów na stanowisko: MONTER. W naszej firmie zatrudniamy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, bo wierzymy w ich potencjał. Firma funkcjonuje na międzynarodowym rynku od 40 lat.

Lokalizacja miejsca pracy: Poznań, Plewiska.

Bezpłatnie pomagamy cudzoziemcom w formalnościach dotyczących legalizacji pracy i pobytu (oświadczenie, karta pobytu, zezwolenie na pracę).

Zatrudniamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania - 6100!

  • bonus powitalny po przepracowaniu 3 miesięcy + 1000!

  • praca dwuzmianowa (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,

  • możliwość sfinansowania szkolenia SEP lub na wózki widłowe,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - od pierwszego dnia!

  • odzież roboczą,

  • kompleksowe przeszkolenie do pracy na wybranym stanowisku,

  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin dla osób chętnych,

  • rozwój zawodowy prowadzący do awansu,

  • stabilne zatrudnienie,

  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej firmie.

Obowiązki:

  • montaż elementów pneumatyki, automatyki, czujników, itp.

  • montaż maszyn i urządzeń na podstawie rysunków złożeniowych i dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne. Preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka,

  • umiejętność korzystania z rysunków technicznych,

  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 i 14-22 od poniedziałku do piątku).

Zachęcamy do aplikowania niezależnie od wcześniejszego doświadczenia zawodowego.

Jeżeli masz dodatkowe pytania zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA MONTER na numer 691901051, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły.

Prosimy o przesyłanie CV z poniższą klauzulą RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych EMPLOYER sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej 92 oraz innych spółek powiązanych osobowo dla celów prowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa. Rekrutacje prowadzi EMPLOYER sp. z o.o. agencja zatrudnienia (nr KRAZ 3255).