Mechanik warsztatowy

2024-02-20 ID OFERTY: 936777

Firma ESSELTE będąca w Grupie ACCO BRANDS jest jednym z największych światowych dystrybutorów i producentów artykułów biurowych. Firma ESSELTE Polska powstała w 1991 roku i w krótkim czasie stała się liderem na polskim rynku. Tajemnicą naszego sukcesu jest zespołowe działanie. Przyjazna atmosfera pracy, ambitne zadania i wzajemny szacunek sprawiają, że praca w firmie staje się naszą pasją. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik warsztatowy do zakładu produkcyjnego w Kozienicach.

Zakres obowiązków
 • Regeneracja zużytych części oraz podzespołów;
 • Wykonywanie nowych elementów wg. dokumentacji lub wzorca;
 • Wykonywanie prac warsztatowych m.in. na rzecz utrzymania ruchu;
 • Pomoc w remontach maszyn dostarczanych na warsztat.

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie pracy w zawodach technicznych;
 • Znajomość obsługi konwencjonalnych obrabiarek (tokarki, frezarki, wiertarki);
 • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
 • Znajomość przyrządów i metod pomiarowych;
 • Zaangażowanie i dokładność wykonywania powierzonych prac;
 • Umiejętność pracy w zespole;
 • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy
 • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Esselte;
 • Możliwość podnoszenia kwalifikacji rozwoju zawodowego;
 • Stabilne warunki zatrudnienia i płacy (dodatki za wszystkie godziny nadliczbowe zarówno 50 jak i 100 płatne jak 100);
 • Wysokość wynagrodzenia uzależniona od umiejętności i doświadczenia;
 • Atrakcyjny pakiet socjalny (np. udział w programie nagroda za brak absencji, dodatkowa przerwa socjalna, karta sportowa, prywatna opieka medyczna);
 • Przyjazną atmosferę pracy;
 • Pracę przy ciekawych projektach.