Mechanik Utrzymania Ruchu

2023-12-20 ID OFERTY: 924506

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Mechanika do Działu Utrzymania Ruchu.

Zadania i obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń,

  • Przeprowadzanie przeglądów oraz prac konserwacyjnych,

  • Wykonywanie zleconych prac warsztatowych,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP.

Wymagania stanowiska:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,

  • Wiedza z zakresu napraw maszyn i urządzeń,

  • Podstawowa obsługa komputera,

  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki, hydrauliki siłowej,

  • Samodzielności i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z docelowym Pracodawcą,

  • Praca w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • Wynagrodzenie: 6800 - 8400 brutto/miesiąc + do 2000 zl premii,

  • Program wdrożeniowy oraz wsparcie merytoryczne od innych pracowników,

  • Wzmocnienie motywacji premią,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu,

  • Regularne podwyżki wynagrodzeń,

  • Bony na święta, wczasy pod gruszą,

  • Codzienność nie zawsze jest kolorowa, dlatego dla ułatwienia możesz także skorzystać z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, pożyczek zakładowych oraz funduszu oszczędnościowego,

  • Współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.