Manager ds. Logistyki

2024-03-27 ID OFERTY: 944274

Naszym klientem jest firma działająca na rynku ponad 30 lat i projektująca oraz dostarczająca komercyjne tunele foliowe, szklarnie, rynny do podłoża i powiązane systemy uprawy dla wielu najlepszych hodowców na świecie. Centrala firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii, natomiast rekrutację prowadzimy dla spółki córki w Polsce, która w związku rozszerzeniem obsługiwanego rynku i rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko Managera ds. logistyki.

Zakres obowiązków
Manager ds. logistyki odpowiedzialny będzie za zarządzanie zespołem realizującym procesy logistyczne i magazynowanie, poprzez:  • Nadzorowanie procesu dostaw,
 • Optymalizacja procesów logistycznych i zarządzanie pracą magazynu,
 • Zarządzanie zapasami,
 • Współpraca z dostawcami i innymi partnerami łańcucha dostaw w celu,
 • Zarzadzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw,
 • Optymalizacja kosztów transportu i logistyki,
 • Zarządzanie zwrotami od klientów oraz reklamacjami dotyczącymi dostaw,
 • Monitorowanie wskaźników i zarządzanie danymi,
 • Raportowanie do zarządu.

Poszukiwane kompetencje
 • Wiedza i doświadczenie z zakresu logistyki i zarzadzania łańcuchem dostaw,
 • Wiedza i doświadczenie z obszaru zarzadzania zespołem,
 • Komunikatywność́, dobra organizacja pracy, dokładność́,
 • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym,
 • Bardzo dobra obsługa komputera i doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania biurowego.

Oferujemy
 • Stałą pracę w formie umowy o pracę
 • Stałe wynagrodzenie
 • System szkoleń wewnętrznych
 • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym