Magazynier/Pakowacz

2024-04-16 ID OFERTY: 948592

Poszukujesz stabilnej pracy bez wymaganego doświadczenia? Jesteś zmotywowany i chętny do podjęcia zatrudnienia od zaraz? Jeśli tak to zaaplikuj na stanowisko:

Lokalizacja: Głogów Małopolski

System pracy: Od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 09:00-17:00/11:00-19:00

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na okres próbny 1 miesiąc, następnie przejście na umowę o pracę bezpośrednio do pracodawcy

  • Wynagrodzenie podstawowe w kwocie 27,70 zł brutto/h przez okres próbny 1 miesiąca, następnie 4500 zł-5000 zł brutto na umowę o pracę

  • Premie uznaniowe

  • Wolne weekendy

Obowiązki:

  • Pakowanie i kompletowanie zamówień za pomocą skanera: artykuły przemysłowe (oświetlenie, okapy kuchenne, uchwyty do telewizorów, akcesoria marketingowe)

  • Inwentaryzacje

  • Rozładunek i załadunek towarów

Wymagamy:

  • B. dobrej sprawności fizycznej

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.